Sveikiname ERASMUS+ KA101 projekto „IQ+EQ=laimės architektūra“ logotipo konkurso laimėtoją!

Į ERASMUS+ projekto įgyvendinamas veiklas įsitraukia vis daugiau mūsų gimnazistų. Dalyvaudami šiame konkurse, jie ne tik susipažino su logotipo kūrimo taisyklėmis, tobulino kūrybiškumo kompetenciją, bet ir tapo ERASMUS+ projekto partneriais. Konkursas baigėsi. Mūsų gimnazistai labai kūrybingi ir aktyvūs. Todėl organizatoriams buvo gana sunku  iš 57 pateiktų darbų išrinkti geriausiai projekto temą atspindintį logotipą.

Geriausio logotipo autorius – Karolis Momkus (3c). Sveikiname Karolį laimėjusį konkursą ir piniginį prizą (20€ čekį).  

Ačiū dalyviams! Ačiū organizatoriams!

Projekto logotipą jau turime, bet su šia veikla kilo ir naujas sumanymas – kurti savo klasės logotipą (informaciją apie tai pristatys klasės vadovai ir dailės mokytoja Jolita). Sėkmės kūryboje!

Jurgita Ribikauskienė, projekto koordinatorė

Projekto veikla  finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Ugdymo organizavimas gruodžio 14-22 d.

Vadovaujantis ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS ĮSAKYMU „DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2020 M. SPALIO 30 D. ĮSAKYMO NR. A-1498 „DĖL UGDYMO…

Dėl maisto sauso davinio

Sausas davinys, kuris skiriamas nemokamą maitinimą gaunantiems mokiniams, bus išduodamas gimnazijoje gruodžio 10 d. nuo 9 iki 14 val.  už 9 dienas.