Savivalda
GIMNAZIJOS TARYBA
Pirmininkas – Igoris Ambrozas (tėvų atstovas)
Nariai:
Tėvų atstovai:
Igoris Ambrozas
Redas Jablonskis
Lina Steponkienė
Mokytojų atstovai:
Jūratė Butkuvienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Vaiva Malinauskaitė, muzikos mokytoja
Aušra Stonytė-Margienė, etikos, pilietiškumo mokytoja
Mokinių atstovai:
Denis Žerzdrevas (4 a kl.)
Raminta Kondratenko (3 a kl.)
Miglė Jankutė (4 d kl.)
Bendruomenės atstovė – Agnė Minickaitė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
_________________
Mokinių parlamentas
Mokinių Parlamentas (MP) – nuolat veikianti mokinių savivaldos institucija, renkama kasmet visuotiniais rinkimais.
2022– 2023 m. m.
MP prezidentas – Kornelija Martinkutė (3 a)
Pavaduotoja – Raminta Kondratenko (3a)
MP nariai:
- Denis Žerzdrevas
- Kajus Dabužinskas
- Miglė Jankutė
- Patricija Motiejūnaitė
- Kasparas Račkauskis
- Augustas Puidokas
- Lina Savickaitė
- Arminas Paulauskas
- Lina Savickaitė
- Laura Linkutė
- Gabrielė Pikelytė
- Karolina Povilaitytė
Mokinių parlamentas:
- Bendrauja ir bendradarbiauja su Gimnazijos taryba, direktoriumi, administracija.
- Atstovauja mokinių interesams Gimnazijos taryboje.
- Teikia mokinių pasiūlymus ugdymosi klausimais gimnazijos administracijai, Gimnazijos tarybai.
- Organizuoja renginius, paramos akcijas, apklausas.
- Priima sprendimą, jei iškyla reikalas sušaukti neeilinį mokinių susirinkimą.
- Palaiko ryšius su kitų mokyklų mokinių savivaldos institucijomis.
- Dalyvauja miesto mokinių savivaldos veikloje.
- Atstovauja gimnazijai miesto ir respublikiniuose renginiuose.
_________________
Tėvų aktyvas
2022 – 2023 m. m.
Klasė | Pareigos | Vardas, pavardė |
1a | Pirmininkas | Jurga Mikelionienė |
Pavaduotojas | Kristina Daugėlienė | |
1b | Pirmininkas | Jūratė Paužuolienė |
Pavaduotojas | Giedrė Tamošiūnienė | |
1c | Pirmininkas | Jurita Juozaitienė |
Pavaduotojas | Irida Gedminienė | |
1d | Pirmininkas | Irma Praspaliauskaitė |
Pavaduotojas | Renata Zeigė | |
2a | Pirmininkas | Asta Gudauskienė |
Pavaduotojas | Vitalija Leliukienė | |
2b | Pirmininkas | Gitana Jankauskaitė |
Pavaduotojas | Žaneta Svalbonienė | |
2c | Pirmininkas | Renata Ažerskienė |
Pavaduotojas | Kristina Sankauskienė | |
2d | Pirmininkas | Kęstutis Akstinas |
Pavaduotojas | Evelina Mičiulienė | |
3a | Pirmininkas | Kristina Savickienė |
Pavaduotojas | Indrė Juškienė | |
3b | Pirmininkas | Lina Steponkienė |
Pavaduotojas | Kristina Domeikienė | |
3c | Pirmininkas | Kristina Šauklienė |
Pavaduotojas | Rasita Puidokienė | |
3d | Pirmininkas | Ingeborga Alejūnė |
Pavaduotojas | Sigita Jaselskė | |
4a | Pirmininkas | Aušra Jakubėnienė |
Pavaduotojas | Kristina Povilaitienė | |
4b | Pirmininkas | Linas Saliamoris |
Pavaduotojas | Gita Žilevičiūtė | |
4c | Pirmininkas | Nina Budinienė |
Pavaduotojas | Loreta Gulbinienė | |
4d | Pirmininkas | Rita Dabužinskienė |
Pavaduotojas | Rasa Melenienė |