Mokslo ir žinių diena gimnazijoje

Rugsėjo 1-osios rytas… Saulėtas, šiltas ir jaukus… Jaukus nuo į pirmąją šventinę pamoką skubančių gimnazistų šypsenų, spindinčių akių ir taip pasiilgto mokyklinio šurmulio.

10.00 val. Skambant 61-osios abiturientų laidos dainos įrašui, pirmieji į gimnaziją įžengia ketvirtokai – 62-oji abiturientų laida. Juos plojimais pasitinka mokytojai. Gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė taria sveikinimo žodžius ir palinki visiems sėkmingų mokslo metų.

Abiturientų klasėse prasideda pirmosios šventinės pamokos…

Po pusvalandžio į pirmuosius susitikimus su klasių vadovėmis ateina trečiokai, antrokai. O 11.30 val. gimnazijoje vėl pasigirsta muzika. Dabar mokyklos duris praveria nauji bendruomenės nariai – pirmokai. Jiems mokytojai negaili palaikymo plojimų ir linkėjimų, o gimnazijos direktorė visoms klasėms įteikia ,,Ūgties dienoraščius“, kuriuose pirmokai galės pasidalinti mintimis apie pirmąsias dienas mokykloje, apie savo svajones ir lūkesčius, pasidžiaugti pasiekimais. Muzikai nutilus, prasideda ir pirmokų šventinės pamokos…

Mieli šalkauskiečiai, saugių, sveikų ir sėkmingų 2020-2021 mokslo metų!

Foto – Valentino Jaso

Akimirkos>> 

Robotų intelektas 2023

Net 9-us metus KTU Studentų miestelyje 2023 m. gegužės 20 diena buvo  organizuojamos autonominių robotų varžybos „Robotų intelektas 2023“ skirtos ne tik robotikos entuziastams, tačiau…

Respublikinis forumas

Gimnazija 2023 m. birželio 2 d. organizuoja respublikinį forumą KOMPETENCIJOMIS GRĮSTAS UGDYMAS – KAS DARO ĮTAKĄ MOKINIŲ PASIEKIMAMS? Kviečiame jame dalyvauti kolegas iš visos Lietuvos….