Konsultacijų teikimo tvarkaraštis 2021-2022 m. m.

Konsultacijų tvarkaraštis 2021-2022 m. m.

Mokytojo vardas,

pavardė

Dalykas

Konsultacijos laikas

Inga Martinkutė

Lietuvių kalba ir literatūra

Trečiadienis, 8 pamoka

Eglė Naimavičienė

Lietuvių kalba ir literatūra

Pirmadienis, 8 pamoka

Aurelija Niurkaitė

Lietuvių kalba ir literatūra

Antradienis, 8 pamoka

Inga Paškūnienė

Lietuvių kalba ir literatūra

Pirmadienis, 8 pamoka

Sigita Labanauskienė

Lietuvių kalba ir literatūra

Trečiadienis, 8 pamoka

Daiva Balčiūnienė

Matematika, informacinės technologijos

Pirmadienis 8 pamoka

Aušra Bogušienė

Matematika

Antradienis, 8 pamoka

Eglė Girdvilė

Matematika

Trečiadienis, 8 pamoka

Neringa Čekanauskienė

Informacinės technologijos, ekonomika ir

verslumas

Antradienis, 8 pamoka

Lolita Dzidolikienė

Matematika

Antradienis, 8 pamoka

Neringa Misevičiūtė

Informacinės technologijos

Pirmadienį 9 pamoka

Margarita Gudeikienė

Anglų kalba

Pirmadienis, 8 pamoka

Rita Kučinskaitė

Anglų kalba

Trečiadienis, 8 pamoka

Jurgita Ribikauskienė

Anglų kalba

Trečiadienis, 8 pamoka

Žaneta Sabuckienė

Anglų kalba

Trečiadienis, 8 pamoka

Jurga Skinulienė

Anglų kalba

Antradienis, 8 pamoka

Eugenija Gėčiauskienė

Rusų kalba

Trečiadienis, 8 pamoka

Margarita Trakšelienė

Rusų kalba

Trečiadienis, 8 pamoka

Lina Šidlauskienė

Vokiečių kalba

Penktadienis, 8 pamoka

Laima Krukonienė

Biologija

Antradienis, 9 pamoka

Albina Vaidinauskaienė

Biologija

Antradienis, 8 pamoka

Aušra Narmontienė

Chemija

Pirmadienis,8 pamoka

Zita Bagamulskienė

Fizika

Penktadienis 8 pamoka

Saulius Pelanskis

Fizika

Penktadienis, 9 pamoka.

Indrė Staliorevičienė

Geografija

Pirmadienis, 8 pamoka

Deividas Baranauskas

Istorija

Penktadienis, 8 pamoka

Reda Veikšaitė

Istorija

Trečiadienis, 8 pamoka

Vaiva Malinauskaitė

Muzika

Trečiadienis 9 pamoka

Vilma Klumbytė

Tikyba (kas antrą savaitę)

 

Dovilė Gulbinskienė

Etika, pasirenkamieji dalykai

Trečiadienis, 8 pamoka

Aušra Stonytė-Margienė

Etika, pilietiškumo pagrindai

Antradienis, 8 pamoka

Alma Adomaitienė

Fizinis ugdymas

Antradienis 8 pamoka

Andra Gutparakienė

Fizinis ugdymas

Penktadienis 8 pamoka

Romas Stapulionis

Fizinis ugdymas

Antradienis, 9 pamoka

Jolita Šlivinskienė

Dailė, pasirenkamieji dalykai

Pirmadienis 9 pamoka

Jūratė Burneikienė

Technologijos

Trečiadienis, 8 pamoka

Alvidas Paškauskas

Technologijos

Trečiadienis, 8 pamoka


 

Atnaujinta: 2024-05-15
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 12.55 – 13.40
  • 7. 13.50 – 14.35
  • 8. 14.45 – 15.30
  • 9. 15.40 – 16.25