Robotų intelektas 2023

Net 9-us metus KTU Studentų miestelyje 2023 m. gegužės 20 diena buvo  organizuojamos autonominių robotų varžybos „Robotų intelektas 2023“ skirtos ne tik robotikos entuziastams, tačiau ir besidomintiems technologinėmis naujovėmis Lietuvoje.

Tai vienos didžiausių autonominių robotų varžybų Lietuvoje, kurių tikslas – skatinti robotikos ir mechatronikos sprendimų taikymą. „Robotų intelektas 2023“ yra ideali galimybė pademonstruoti ne tik technologines naujoves, bet ir Lietuvos universitetų pajėgumus aukštųjų technologijų srityje.

Mūsų  4 klasės gimnazijos  mokinys Saimonas Stulpinas jose dalyvavo ir pasidalino III- IV vietomis.

Sveikiname

Abiturientų dėmesiui!!!

Stojimo, priėmimo klausimais konsultuoja karjeros specialistė Dovilė Gulbinskienė. Kilus klausimams susisiekime messenger arba Tamo žinute. Daugiau informacijos rasite čia: Aukšasis mokslas: Priėmimo į aukštąsias mokyklas…

Būsimiems gimnazistams

Gavus pranešimą apie priėmimą į S. Šalkauskio gimnaziją, kviečiame atvykti į gimnaziją 2023 m. birželio 26-27 d. 8.00-16.00 val. Su savimi reikia turėti…

Respublikinis forumas

Gimnazija 2023 m. birželio 2 d. organizuoja respublikinį forumą KOMPETENCIJOMIS GRĮSTAS UGDYMAS – KAS DARO ĮTAKĄ MOKINIŲ PASIEKIMAMS? Kviečiame jame dalyvauti kolegas iš visos Lietuvos….