Vilnius Tech „Ateities Inžinerija“

Ateities Inžinerijos 5-ojo sezono pavasario sesija vyko dviem dalimis gegužės 13 d. ir birželio 10 d. Renginiuose Vilniuje dalyvavo 280 mokinių ir mokytojų, taip pat AI konsultantai, VILNIUS TECH dėstytojai ir svečiai. Sesijos metu iš viso kontaktiniu ir nuotoliniu būdu buvo pristatyti ir aptarti  128 darbai. Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazistai pristatė 4 projektinius darbus tematikose: „ Ateities miestas: aplinkos apsauga“; „Filmų kūrimas mobiliuoju įrenginiu. Mokyklos TV“; „Dizaino technologijos ir inovacijos“. Nominacija „Už projekto idėjos gamtiškumą“ atiteko  PD „Šviestuvai DUO“ (autorės Gabija ir Gabrielė, 2d), o nominacija „Geriausia kompiuterinė grafika“ – PD Informacinis filmas „Fizikos magija“ (autorė Lėja, 2a). Mokiniams darbus parengti padėjo ir į renginį lydėjo mokytojos Jolita, Zita ir Jūratė. Į renginį pasisemti inžinerinės patirties taip pat vyko ir dalis 1c klasės gimnazistų.

Robotų intelektas 2023

Net 9-us metus KTU Studentų miestelyje 2023 m. gegužės 20 diena buvo  organizuojamos autonominių robotų varžybos „Robotų intelektas 2023“ skirtos ne tik robotikos entuziastams, tačiau…

Respublikinis forumas

Gimnazija 2023 m. birželio 2 d. organizuoja respublikinį forumą KOMPETENCIJOMIS GRĮSTAS UGDYMAS – KAS DARO ĮTAKĄ MOKINIŲ PASIEKIMAMS? Kviečiame jame dalyvauti kolegas iš visos Lietuvos….