63- iosios laidos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis

Gegužės 26 d. gimnazijos 63- ajai abiturientų laidai nuskambėjo paskutinis mokyklinis skambutis.

Į Paskutinio skambučio šventę susirinko mokytojai, gausus būrys abiturientų tėvelių, brolių , seserų, draugų ir artimųjų. Šventę pradėjo gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė. Tėvelių vardu kalbėjo Eimanto tėvelis Marius Jankauskas. Abiturientai, laikydamiesi tradicijų, perskaitė testamentą, kuriuo… niekam nieko nepaliko. Pasak jų, didžiausio turto- įgytų žinių ir išsiugdytų vertybių, renkantis gyvenimo kelią, reikės jiems patiems. Trečiokai dėl negauto palikimo ne tik kad nesupyko, bet dar apdovanojo abiturientus nominacijomis.

Šventės pabaigoje nuskambėjo 63-iosios laidos abiturientų daina bei renginio vedėjų Austėjos ir Roko ištarti žodžiai: „Mieli abiturientai, sėkmės jums egzaminuose ir iki susitikimo Brandos atestatų teikimo ceremonijoje!“.

Visko, kas vyko šventėje, neįmanoma aprašyti. Svarbiausia, kad čia sklandė gera nuotaika, aidėjo aplodismentai, šventės dalyviai dalino vienas kitam šypsenas ir džiaugėsi buvimu kartu.

 

https://www.facebook.com/gimsalkauskio/photos/pcb.5745595765468010/5745584172135836/

 

STEAM programa „Darbas Adobe Photoshop“

Gegužės-birželio mėn. II-III kl. gimnazistų grupė mokėsi pagal STEAM programą „Darbas Adobe Photoshop programa: nuotraukų redagavimas, montažas bei judančių paveikslėlių kūrimas“, Šiaulių profesinio…