Mūsų savanoriai – paramos akcijoje „Maltiečių sriuba“

PC „Tilžė“ vyko tradicinė paramos akcija ,,Maltiečių sriuba“. Šioje akcijoje savanoriavo vyriška mūsų gimnazistų komanda- Nojus Z., Paulius S., Edvinas K. ir Vilius N. Vaikinai rinko aukas, kvietė einančius  į prekybos centrą žmones pasivaišinti „Gimnazistų“ sriuba ir paaukoti vargstantiems.

Džiugu, kad prie vieno stalo sriubą praeiviams dalino ir dabartiniai šalkauskiečiai, ir alumnė Violeta, baigusi mūsų mokyklą prieš 42 metus, o renginio organizatorė ir Maltos Ordino Pagalbos Tarnybos Šiaulių grupės vadovė, žurnalistė Bronė Vainauskienė – taip pat mūsų mokyklos alumnė.

Puikus šeštadienis ir prasmingais darbais, ir maloniais susitikimais!

https://www.facebook.com/gimsalkauskio/photos/pcb.5205645259463066/5205614639466128/

Informacija abiturientams

Stojimo ir priėmimo klausimais konsultuoja gimnazijos karjeros konsultantė Dovilė Gulbinskienė. Vyksta nuotolinės konsultacijos. Dėl jums tinkamo laiko konsultacijai, rašyti asmeniškai messenger žinute Dovilei…

STEAM programa „Darbas Adobe Photoshop“

Gegužės-birželio mėn. II-III kl. gimnazistų grupė mokėsi pagal STEAM programą „Darbas Adobe Photoshop programa: nuotraukų redagavimas, montažas bei judančių paveikslėlių kūrimas“, Šiaulių profesinio…