Kviečiame balsuoti už mūsų gimnazijos idėją Šiaulių miestui

Miela Stasio Šalkauskio gimnazijos bendruomene ir visi šiauliečiai,

Mūsų gimnazijos iniciatyvinė grupė teikė Šiaulių miesto savivaldybei pasiūlymą bei idėją profesoriaus filosofo Stasio Šalkauskio atminimui įprasminti – atnaujinti S. Šalkauskio gatvę ir įrengti joje interaktyvius informacinius stendus, atspindinčius keturias prof. Stasio Šalkauskio įvardijamas visuminio ugdymo sritis, apimančias fizinį, protinį, dvasinį ir kūrybinį lavinimą.

Maloniai kviečiame susipažinti su šiuo projektu ir balsuoti už jį.

Balsavimas vyks iki 2022 m. sausio 12 d.

 

Pagarbiai,

Stasio Šalkauskio gimnazijos iniciatyvinė grupė

 

Balsavimas, balsavimo sąlygos:

https://www.siauliai.lt/lt/news/view/kvieciame-balsuoti-uz-siu-metu-idejas-siauliams