Gimnazijos bendruomenė beveik du kartus apėjo aplink Žemės rutulį

Mūsų gimnazijos bendruomenė, siekdama pakliūti į projektą „MOKYKLOS EINA“, beveik du kartus apėjo aplink Žemės rutulį (per du mėnesius nuėjome apie 95 milijonus žingsnių). Mums visiems kartu pavyko – mes iš 60 į projektą pakliuvusių mokyklų esame ketvirti ir jau startuojame tik mūsų gimnazijai sukurtame PRIVAČIAME GIMNAZIJOS IŠŠŪKYJE. Rūpinkimės savimi, nes eidami pasirūpiname savo kūnu, sveikata, mintimis bei nuotaika. Taigi, vaikščiokime, motyvuokime vieni kitus.

O „MOKYKLOS EINA“ projekto komanda kas mėnesį rinks aktyviausius ėjikus.

Daugiau informacijos https://www.facebook.com/gimsalkauskio

Robotų intelektas 2023

Net 9-us metus KTU Studentų miestelyje 2023 m. gegužės 20 diena buvo  organizuojamos autonominių robotų varžybos „Robotų intelektas 2023“ skirtos ne tik robotikos entuziastams, tačiau…

Respublikinis forumas

Gimnazija 2023 m. birželio 2 d. organizuoja respublikinį forumą KOMPETENCIJOMIS GRĮSTAS UGDYMAS – KAS DARO ĮTAKĄ MOKINIŲ PASIEKIMAMS? Kviečiame jame dalyvauti kolegas iš visos Lietuvos….