Nemokamos KTU konsultacijos abiturientams

Artėjant pavasariui vyresniųjų klasių mokiniai laužo galvą, kaip pasiruošti egzaminams, kaip pasirinkti studijas?

KTU Kauno technologijos universitetas/Kaunas University of Technology abiturientams nuo šiandien iki gegužės mėnesio pabaigos rengia daugybę įvairiausių nemokamų konsultacijų su universiteto lektoriais, doktorantais ir profesoriais, kurie padės pasirengti artėjantiems valstybiniams brandos egzaminams #VBE.

Daugiausia konsultacijų siūloma chemijos, fizikos, taip pat ir anglų k. egzaminui ir jo kalbėjimo dalies, lietuvių k., istorijos egzaminų pasiruošimui. Be to, visą semestrą mokyklos gali susitarti dėl motyvacinių paskaitų būsimiems studentams.

🧬 Jau vasario 11 d. ir 25 d. prasideda chemijos užsiėmimai apie atomo sandarą ir cheminius ryšius.

🧠 Kovo mėnesį vyks 5 paskaitų ciklas su mokytojais ekspertais anglų k., istorijos ir lietuvių k. egzaminų pasiruošimui. Kartu bus skaitomos paskaitos apie streso valdymą ir efektyvų mokymąsi.

🛣 Iki gegužės mėnesio galo galima rinktis motyvacinę paskaitą „Savo studijų kelio beieškant“ apie ateities kelio pasirinkimą.

Visas KTU nemokamų konsultacijų sąrašas #abiturientams ir kontaktai registracijai: https://bit.ly/2Z3nMAa

Daugiau informacijos apie tikslinę pagalbą visų klasių #mokiniams, #mokytojams ir #mokyklųvadovams https://pagalbamokytis.lt/.

Dokumentų pateikimas

Prašome visus, pateikusius prašymą mokytis Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos I klasėje nuo 2021 m. rugsėjo 1 d., pateikti gimnazijos Mokinių priėmimo komisijai 8…