Fotografijų konkursas „Snieguotos emocijos“

Įgyvendindami ERASMUS+ KA101 programos projekto „IQ+EQ=laimės architektūra“ veiklas, skatindami ugdyti kūrybiškumo kompetenciją bei siekdami, kad į projekto veiklas įsitrauktų kuo daugiau dalyvių, kviečiame gimnazistus ir gimnazijos darbuotojus  dalyvauti fotografijų konkurse „Snieguotos emocijos“. Originaliausieji ir kūrybiškiausieji bus apdovanoti prizais. Parodykime, kuo gyvename ir fiksuokime įvairias akimirkas bei emocijas: džiaugsmą, meilę, nostalgiją, liūdesį, draugystę, viltį…

Kaip dalyvauti?

  • nusifotografuok lauke ir parodyk mums, kuo gyveni šią snieguotą žiemą;
  • nuotraukoje būtinai turi aiškiai matytis pats;
  • sukurk nuotraukos pavadinimą, kuris išreiškia fotografijos EMOCIJĄ  (pvz., Žiemiška ramybė);
  • vienas dalyvis gali pateikti iki 2 nuotraukų;
  • nuotrauka turi būti ne didesnė nei 3 megabaitų apimties, JPEG arba JPG formato. Taip pat gali būti patobulinta (apdirbta) skaitmeniniu būdu: apkirpta, išlyginta, pakoreguota;
  • atsiųsk nuotrauką su pavadinimu  iki vasario 20 d. adresu gmargata@gmail.com  nurodydamas savo vardą, pavardę ir klasę.

Konkurso nuotraukos bus vertinamos atsižvelgiant  į temos išpildymą, originalumą, techninį atlikimą, kūrybiškumą. Nugalėtojai  bus skelbiami iki  vasario 28 d. gimnazijos internetinėje svetainėje bei FB paskyroje ir bus apdovanoti prizais. Visiems tinkamai konkurse dalyvavusiems gimnazistams bus skiriama SKU srities „Kūrybiškumas” valanda.

Daugiau informacijos teikia Margarita Gudeikienė (el. p. gmargata@gmail.com ).

Projekto veikla  finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Organizatoriai