Gimnazistai mokėsi efektyvios atminties

Dvi dienas 90 mūsų gimnazistų dalyvavo mokymuose ,,Efektyvi atmintis“, kuriuos vedė verslo vadybos specialistas, daugkartinis Lietuvos Pi dienos čempionatų nugalėtojas  Henrikas Šalūga.

Mokymų dalyvių atsiliepimai parodė, kad užsiėmimai buvo ir įdomūs, ir naudingi.

,,Manau, jog šie mokymai gali praversti kiekvienam, kuris kažką turi išmokti. Tai ypač naudinga studentams, moksleiviams. Turint gerą vaizduotę bei kūrybiškumą, galime lengvai susikurti vaizdinius ir sau padėti mokantis tam tikrus, mums reikalingus dalykus. Manau, jog kiekvienas turėtų rasti laiko pabandyti bent vieną iš šių metodų ir įvertinti, kaip buvo lengviau išmokti reikiamą informaciją: savo įprastu būdu  ar tam tikrais metodais. Labai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę bent šiek tiek įgyti žinių apie efektyvią atmintį.“ (Andželika V. 3b)

,,Prasidėjus šiai paskaitai, jausmai buvo dviprasmiški, bet įpusėjus,  tikrai pasidarė įdomu. Sąsajos ypač patiko, nes, pamėginus ši mokymosi  metodą, tikrai greit atsiminiau 20 sąsajų (40 žodžių)  per maždaug 4 minutes. To tikrai nesitikėjau. Paneigiau faktą, jog niekas negali greit išmokti žodžių, ypač, kai atmintis trumpalaikė. Manau,  jei išbandyčiau visus metodus, mano mokymąsis bei atmintis pagerėtų. Ši paskaita tikrai buvo verta mano praleisto laiko, nė kiek nesigailiu. Manau ir kitiems ji nepakenkė, o tik padėjo suprasti atminties, vaizduotės galią.” (Aivaras J. 3a)

 ,,Tai – mokymai atminties lavinimui. Buvo pristatomi metodai, kaip geriau įsiminti. Paneigtas stipriai daugumoje žmonių įsišaknijęs mitas, jog atmintis arba ,,duota”, arba ne. Ją reikia lavinti. Pasimatavome savo atminties galimybes  įvairiomis praktinėmis užduotimis. Pasiūlytas sąsajų metodas atrodo labai efektyvus. Mokymai patiko. Buvome integruoti į pokalbį, ne per daug atvirą ir ne asmenišką, nebuvo pateikiama tik sausa teorinė informacija, todėl manau visi gavo naudos sau ir pokalbį baigė ,,pilnesni”.” (Emilija G. 4 a)

 Daugiau atsiliepimų:

https://www.facebook.com/gimsalkauskio/photos/a.1174481959246103/4083548268339443