Startuoja projekto  „IQ+EQ=laimės architektūra“ veiklos

Nepaisant visų šiandieninių iššūkių, kylančių dėl Covid-19 pandemijos, pradedame įgyvendinti projektą „IQ+EQ=laimės architektūra“ (2020-09-01 – 2022-02-28), finansuotą pagal ERASMUS+ KA101 programą. Suplanuoti kvalifikacijos kėlimo kursai ir darbo stebėjimo vizitas suteiks galimybę įgyti naujų žinių ir kompetencijų socialinių emocinių įgūdžių srityje (SEU), padės pagerinti pamokos kokybę, o tuo pačiu ir mokinių pasiekimus, kas leis ateityje jiems būti sveika ir brandžia asmenybe, kuri atsakingai pasirinktų ir sėkmingai siektų karjeros.

Nuo rugsėjo mėnesio mokiniai turi galimybę dalyvauti naujame neformaliojo švietimo užsiėmime „Pažink save“, o grupelė trečiokų gimnazistų planuoja savo tarnystės projektus ir veiklas, orientuotas į SEU, atlikti progimnazijose.

O kol mobilumų vizitai į kitas šalis nėra galimi, papildome projektą naujomis veiklomis, skatinančiomis kūrybiškumą, pilietiškumą, lyderystės ugdymą. Taigi, kiekvienas gali būti projekto „IQ+EQ=laimės architektūra“ dalimi bei įsitraukti į jo veiklas! Visa tai jau netrukus:

  • Sek naujienas ir sudalyvauk projekto logotipo kūrime!
  • Sek naujienas ir priimk iššūkį nueiti ar nubėgti kuo daugiau kilometrų per vieną mėnesį! Juk fizinė sveikata labai susijusi su emocine savijauta ir geresniais mokymosi pasiekimais!
  • Sek naujienas ir mūsų gimnazijos internetiniame puslapyje atrask naują aplinką, skirtą socialiniam emociniam ugdymui

 Jurgita Ribikauskienė

Projekto koordinatorė

Projekto veikla  finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.