Startuoja DofE programos veiklos mūsų gimnazijoje

Šiais mokslo metais startavusi DofE apdovanojimų programa sulaukė susidomėjimo ir net 19 gimnazistų sieks bronzinio ženklelio. Jiems mentoriaus DofE vadovės mokytojos Daiva Railienė ir Jurgita Ribikauskienė, kurios rugsėjo 11-12 d. ir spalio 9 d. dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo mokymuose Kėdainiuose ir įgijo The Duke of Edinburgd’s International Award DofE vadovo kompetenciją.

Gimnazistai jau užsiregistravo DofE programoje, prisiregistravo e-ORB užrašinėje, kurioje pildysis savo išsikeltus tikslus, aprašys ir fiksuos savo atliktas veiklas. Dabar jų laukia vienas svarbiausių uždavinių – išsikelti tikslus, kuriuos pasieks per užsibrėžtą laiką. Tai jie darys bendradarbiaujant su DofE vadovėmis per ZOOM susitikimus.
Daiva Railienė ir Jurgita Ribikauskienė
DofE vadovės

Robotų intelektas 2023

Net 9-us metus KTU Studentų miestelyje 2023 m. gegužės 20 diena buvo  organizuojamos autonominių robotų varžybos „Robotų intelektas 2023“ skirtos ne tik robotikos entuziastams, tačiau…

Respublikinis forumas

Gimnazija 2023 m. birželio 2 d. organizuoja respublikinį forumą KOMPETENCIJOMIS GRĮSTAS UGDYMAS – KAS DARO ĮTAKĄ MOKINIŲ PASIEKIMAMS? Kviečiame jame dalyvauti kolegas iš visos Lietuvos….