61-os laidos abiturientams įteikti brandos atestatai

Gimnazijos 61-osios laidos abiturientams rugpjūčio 12- oji tapo ypatinga diena. Tą dieną Šiaulių kultūros centro salėje jiems buvo įteikti Brandos atestatai, atvėrę kelią į naują gyvenimo etapą.

Šventę pradėjo gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė, perdavusi visiems abiturientams tokį Šiaulių miesto mero Artūro Visocko sveikinimą:

,,Brangūs abiturientai,

Per dvylika metų nuėjote nepakartojamą atradimų ir brandos kelią, kuris padėjo suprasti, kad mokykla – tai ne tik vadovėliai ir egzaminai, bet pirmiausia tai – pažinimo džiaugsmas, bendruomeniškumas ir visą gyvenimą lydėsiantys įsimintiniausių nuotykių prisiminimai.

Didžiuojuosi Jūsų pasiekimais ir džiaugiuosi, kad einate kurti ateities Lietuvą ir pasaulį. Brandos atestatų įteikimo šventės proga noriu kiekvienam Šiaulių miesto abiturientui padovanoti Šiaulių miesto tapatybės simbolį – ,,Šauliuką“, linkėdamas ryžto įgyvendinant savo svajones, drąsos pasitinkant būsimus iššūkius ir neblėstančios meilės savo Saulės miestui, kad ir kuriame pasaulio krašte bebūtumėte.

Šios ypatingos dienos proga taip pat noriu padėkoti abiturientų mokytojams, tėveliams ir globėjams – Jūsų parama, meilė ir begalinis rūpestis padėjo užaugti šiems šviesiems, pilietiškiems ir savarankiškiems jaunuoliams.

Visų Jūsų dėka Šiauliai šviečia ypač ryškiai – gražios šventės!

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas“.

Šventėje tėvelių vardu kalbėjo R. Pakštienė, klasių vadovių vardu- L. Dzidolikienė. Gimnazijos direktorė L. Tamulaitienė pasveikino abiturientus Viktoriją J. ir Martyną Ž., kurių anglų kalbos egzamino darbai buvo įvertinti 100 balų, o ,,Metų abituriento 2020“ nominaciją pelniusiai Jomantei V. įteikė keramiko Vyto Jasinevičiaus autorinį darbą „Angelas“.

Brandos atestatų įteikimo šventės pabaigoje nuskambėjo 61-osios laidos abiturientų daina ir gimnazijos himnas.

Mieli mūsų abiturientai, dėkojame Jums už prasmingą dovaną – gimnazijos vėliavą – ir linkime sėkmingo skrydžio svajonės link.

Šventės akimirkas užfiksavo Valentinas J.

Akimirkos>>