Nuo birželio 1-osios gimnazistai ugdosi kitaip

Pirmoji vasaros diena mūsų gimnazistams atnešė šiek tiek permainų. Pamokas pakeitė ugdymosi  kitaip ir kitose aplinkose veiklos. Džiugu, kad dalis mokinių pareiškė norą dalyvauti veiklose ,,gyvai“. Kiti liko prie ugdymosi kitaip nuotoliniu būdu, bet ir vieniems , ir kitiems buvo pasiūlytos įdomios, prasmingos ir naudingos veiklos.

Pirmąją dieną grupė gimnazistų dalyvavo praktiniame užsiėmime ,,Aš- gamtoje“, kuris vyko prie Talkšos ežero, antrąją- užsiėmime Šiaulių Botanikos sode, kur teko atlikti praktines užduotis, stebėti, tyrinėti ir pasirengti kitą savaitę vyksiančiam darbų pristatymui. Nauda – triguba: grynas oras, susitikimas su draugais (laikantis visų saugaus bendravimo taisyklių) ir , žinoma- papildytas žinių bagažas.

Pasirinkę veiklas nuotoliniu būdu, gimnazistai  žiūrėjo Teatro studijos ,,Antraip“ pastatytą spektaklį ,,Laiškai Elzei“ ir dalyvavo jo aptarime, kūrė ekslibrį sau, sužinojo karjeros galimybes, o didžiulė grupė mokinių įsitraukė į tyrimą ,,Individuali fizinės sveikatos stebėsena“.

Tokios buvo pirmosios ugdymosi kitaip dienos. Bus ir tęsinys, nes laukia dar daug neišbandytų veiklų…

Rekomendacijos

Rekomendacijos, kaip rūpintis savo emocine sveikata Koronaviruso (covid-19) pandemijos metu>>  

Dėl nemokamo maitinimo

2020 m. balandžio 16 d. (ketvirtadienį) nuo 10.00 iki 14.00 val. gimnazijoje bus dalijamas sausas maisto davinys mokiniams, kurie šiais mokslo metais gauna…