ABITURIENTAMS NUSKAMBĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS

Gegužės 22 d. 61-osios laidos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis. Paskutinio skambučio šventė vyko nuotoliniu būdu. Mintimis apie kitokią šventę pasidalino ir abiturientai, ir trečiokai.

,,Nors šiais metais paskutinio skambučio šventė mums, abiturientams, buvo labai neįprasta, tačiau tikrai įsimintina. Ji buvo kitokia, virtuali, bet, mano nuomone, jauki, graži, su daug daug įvairių emocijų. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę joje sudalyvauti, nes man ši šventė buvo tikrai svarbi. Prieš tris mėnesius nebūčiau net pagalvojusi, kad atsitiks taip, jog paskutinis skambutis taps virtualiu ar kad neturėsiu galimybės susitikti, pasimatyti su savo draugais ir bendraklasiais. Tačiau nepaisant tokios situacijos esu labai laiminga, kad ši šventė įvyko, kad trečiokai su savo auklėtojomis, mokyklos taryba ir visa bendruomenė užuot jos visai nerengę pasisitengė ją padaryti tokią jaukią, kokią tik virtualiai įmanoma“.  (Abiturientė Roberta D.)

,,Iš tikrųjų buvo keista. Dar mokslų metų pradžioje tikėjomės tą paskutinį skambutį sutikti, kaip ir buvę abiturientai, su raudonu kilimu ir tuo paskutiniuoju skambučiu. Niekas nesitikėjo, kad karantinas ir visuotinė pandemija viską apvers aukštyn kojomis. Nuotoliniu būdu suorganizuota šventė mums buvo naujas dalykas. Žinoma, tos tikros šventės su visa scena nepakeis internetas, bet mes džiaugiamės, kad bent gavom progą pajusti tą paskutinį skambutį. Manau, kad tokia šventė yra reikalinga. Neapsakomas jausmas patirti, kad jau baigei mokyklą, žinoma ir keista, kad štai jau pabaiga, dabar teliko egzaminai. Ačiū organizatoriams, kad suorganizavote tą paskutinę šventę mums. Mes jus labai labai mylim“ ( Abiturientė Rūta Z.)

,,Mintys apie paskutinio skambučio šventę visada buvo pozityvios. Kai reikėjo pranešti, ar dalyvausiu, girdėjau daug kitų nuomonių, kad nesąmonė, ne tas pats. Žinoma, buvo ne tas pats. Trūko draugų, klasiokų šalia, pati šventė nebuvo tokia įspūdinga, kokia galėjo būti gyvai, bet pozityvas padarė savo. Neslėpsiu, kad ir per pačią šventę nubraukiau kelias ašaras, nuotraukų montažai sukėlė daug prisiminimų. Labai nudžiugau pamačiusi auklėtojų sukurtą filmuką- kaip gera buvo vėl pamatyti jas. Manau šventė, kad ir kitokia, bet tikrai pavyko.“ (Abiturientė Gabija R.)

,,Aš manau, kad kiekvienam abiturientui labai svarbu turėti paskutinį skambutį. Labai gaila, kad mūsų laida to nepatirs. Bet,  nepaisant to, smagu buvo prisijungti į zoom, padėkoti mokytojoms, auklėtojoms ir taip pat išklausyti gražius palinkėjimus. Atsitiko kaip atsitiko, todėl zoom-o pokalbis buvo vis šis tas“. (Abiturientė Darija I.)

,,Ši Paskutinio skambučio šventė buvo kitokia, bet ypatinga. Virtualaus susitikimo metu nustebino klasės vadovių sveikinimas, kuris suvirpino širdį ir privertė nubraukti ašarą. Taip pat nustebau trečios klasės mokinių originalumu ir nuoširdumu- jie buvo nuostabūs. Tačiau yra liūdna, kad netekau galimybės pereiti raudonu kilimu, susitikti su draugais, pasidalinti šilčiausiais apkabinimais, juoku, šypsenomis, net ir liūdesiu, kad daugiau niekada gyvenime nebenuskambės mokyklos skambutis. Nepaisant to, noriu padėkoti gimnazijos bendruomenei už prisiminimus, gražius žodžius, linkėjimus, kurie priminė, jog esame svarbūs ir mylimi.“ (Abiturientė Kornelija S.)

,,Paskutinio skambučio šventė ne tokia,  kokios tikėjausi, nes koronos virusas viską sugadino. Nuotolinis paskutinis skambutis buvo tikrai neblogas, matosi , kad įdėta daug darbo ir pastangų. Mano nuomone tokia, kad gal būtų buvę geriau, jei mes būtume visi susirinkę prie auksinio berniuko (su kaukėmis). Šis  netradicinis paskutinis skambutis labai mane nustebino, nes priminė, kas vyko per visus šiuos keturis mokslo metus. Supratau,  kiek daug pastangų ir darbo įdėjo auklėtojos, kad mus išaugintų kaip normalius žmones. Šis paskutinis skambutis mane asmeniškai šiek tiek ir sugraudino, nes prisiminiau,  kiek daug įdomių veiklų įvyko mūsų mokykloje ir tikrai nesigailiu, kad į ją atėjau.   (Abiturientas Aidas S.)

,,Nors ir šventė nebuvo tradiciška, abiturientai stengėsi ją įgyvendinti kiek galima panašiau ir šilčiau. Pirmiausiai susirinkome vienoje populiariausių vietų Šiauliuose – Talkšos ežero pakrantėje, mašinų stovėjimo aikštelėje. Visi, kas turejo galimybę ir norą, susirinko išpuoštais automobiliais pažiūrėti paskutinio skambučio šventės zoom pokalbyje kartu. Šventė, nors ir paprastesnė, sukėlė daug emocijų, buvo ir ašarų, ir juoko. Po šventės visi kartu nuvažiavome į Kurtuvėnus, pasidarėme nuotraukų, pabendravome. Svarbiausia, palaikėme ryšį, vieningumą, ir šventė tapo daug smagesnė ir įsimintinesnė.“ (Abiturientė Emilija L.)

,,Aš manau, kad tokia šventė buvo tikrai reikalinga, nes tai vis tiek yra šventė ir ji- viena iš didžiausių švenčių abiturientams. Viskas vyko labai sklandžiai ir gražiai.“ ( Trečiokas Oskaras G.)

,,Šis neįprastas paskutinis skambutis man suteikė naujos patirties. Iš šalies atrodo, kad tai visai nejausminga, na  ne taip, kaip turėtų būti įprastai. Tačiau man tai buvo nauja įspūdžių pilna patirtis. Atrodo laikas sustojo… Susėdom visi prie išmaniųjų įrangų ir kalbam apie kažką bendro, apie tai,  kas mus siejo visus 4-rius metus… Ir giliai viduj kažkas suspurda,  ir pasirodo visai nejuokinga, niekas nebeatrodo kvailai ar neįprastai- juk mes iš esmės tai kartu. Labai džiaugiuosi, kad mūsų gimnazija nepabijojo būti išskirtinė ir linkiu dar daug kartų to nepabijoti“  (Trečiokė Akvilė M.)

 

Nuotolinis ugdymas

Nuo rugsėjo 28 iki spalio 11 dienos I-IV gimnazinių klasių mokiniams organizuojamas nuotolinis ugdymas. Pamokų pradžia – 8.00 val. Pamokos vyks pagal tą…

Covid-19. Kaip elgtis.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kaip reikia elgtis, jei ugdymo įstaigos darbuotojas ar mokinys susirgo COVID-19 liga. Ką turi daryti tėveliai. Ką turi…

Direktorės atostogos

2020 m. rugsėjo 14-25 d. gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė atostogauja. Direktorę vaduoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Butkuvienė.

Direktorės atostogos

Gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė 2020 m. rugpjūčio 17-21 d. atostogauja. Direktorę vaduoja Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Irena Kiltanavičienė.