Norim gyventi teisingoje visuomenėje

Gruodžio 6 d. Šiaulių miesto savivaldybės posėdžių salėje vyko tradicinė mokinių pilietinė akcija „Norim gyventi teisingoje visuomenėje“, skirta Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti.

Akcijos dalyvius pasveikino Šiaulių miesto savivaldybės vicemeras Domas Griškevičius ir Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos viršininkas Vaidas Pupelis. Informatyvų ir įdomų pranešimą skaitė Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė R. Šikšnienė .

Po prisistatymų ir puikiai atliktos nuotaikingos užduoties akcijos dalyviai ir jų mokytojai prisiekė būti sąžiningais ir teisingais.

Tai jau 16-oji akcija, kurią kartu su Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių skyriumi organizavo mūsų gimnazija. Šį kartą renginyje dalyvavo  Lietuvos moksleivių sąjungos Šiaulių mokinių savivaldų informavimo centro, Socialdemokratinio jaunimo sąjungos, klubo „Tarp savų, Vaikų dienos centro, Medelyno progimnazijos bei trys mūsų gimnazijos komandos: Dailės studijos komanda „Improvizacija“, Mokinių parlamento komanda ir antrokų komanda „Už lygybę ir teisybę!“.

Džiugu, kad, šiuos jaunus žmones, turinčius skirtingus pomėgius, skirtingas pažiūras,  jungia pilietiškumo jausmas ir toks pat noras- noras gyventi teisingoje visuomenėje .

 

Daugiau pilietinės akcijos akimirkų…

 

 

Direktoriaus atostogos

2020-01-02 – 20020-01-03 direktorė L. Tamulaitienė atostogauja. Ją vaduoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Butkuvienė.

Direktoriaus komandiruotė

2019-12-13 gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė išvyksta į komandiruotę. Ją vaduos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Irena Kiltanavičienė.