Norim gyventi teisingoje visuomenėje

Gruodžio 6 d. Šiaulių miesto savivaldybės posėdžių salėje vyko tradicinė mokinių pilietinė akcija „Norim gyventi teisingoje visuomenėje“, skirta Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti.

Akcijos dalyvius pasveikino Šiaulių miesto savivaldybės vicemeras Domas Griškevičius ir Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos viršininkas Vaidas Pupelis. Informatyvų ir įdomų pranešimą skaitė Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė R. Šikšnienė .

Po prisistatymų ir puikiai atliktos nuotaikingos užduoties akcijos dalyviai ir jų mokytojai prisiekė būti sąžiningais ir teisingais.

Tai jau 16-oji akcija, kurią kartu su Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių skyriumi organizavo mūsų gimnazija. Šį kartą renginyje dalyvavo  Lietuvos moksleivių sąjungos Šiaulių mokinių savivaldų informavimo centro, Socialdemokratinio jaunimo sąjungos, klubo „Tarp savų, Vaikų dienos centro, Medelyno progimnazijos bei trys mūsų gimnazijos komandos: Dailės studijos komanda „Improvizacija“, Mokinių parlamento komanda ir antrokų komanda „Už lygybę ir teisybę!“.

Džiugu, kad, šiuos jaunus žmones, turinčius skirtingus pomėgius, skirtingas pažiūras,  jungia pilietiškumo jausmas ir toks pat noras- noras gyventi teisingoje visuomenėje .

 

Daugiau pilietinės akcijos akimirkų…

 

 

Rekomendacijos

Rekomendacijos, kaip rūpintis savo emocine sveikata Koronaviruso (covid-19) pandemijos metu>>  

Dėl nemokamo maitinimo

2020 m. balandžio 16 d. (ketvirtadienį) nuo 10.00 iki 14.00 val. gimnazijoje bus dalijamas sausas maisto davinys mokiniams, kurie šiais mokslo metais gauna…

Visų dėmesiui

Vyriausybei paskelbus ekstremalią padėtį dėl koronaviruso ir pratęsus karantiną, nuo 2020 m. kovo 30d. iki balandžio 13d. dirbsime ir mokysime nuotoliniu būdu. Į…