14-asis komandinis matematikų konkursas Stasio Šalkauskio taurei laimėti įvyko

„Net ir karvės, jei labai nori, gali laipioti medžiais“. Tokia žinute prasidėjo 14-asis komandinis matematikų konkursas Stasio Šalkauskio taurei laimėti. Šį kartą dalyvauja 20 komandų iš progimnazijų ir 13 komandų iš gimnazijų, iš viso daugiau kaip 160 dalyvių iš visos apskrities. Matematikos mokytojai pakviesti dalyvauti organizatorių surengtame seminare, kuriame analizuojamos konkurso užduotys, jų sprendimo būdai. Tradicinis pereinamasis konkurso prizas – Pelėda trumpam sugrįžo namo ir vėl pasiruošusi išskristi pas konkurso nugalėtojus. Dalyviams linkime komandinės sėkmės ir atkaklumo.

Akimirkos>>

Direktoriaus komandiruotė

2019-12-13 gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė išvyksta į komandiruotę. Ją vaduos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Irena Kiltanavičienė.

Direktoriaus komandiruotė

2019-11-22 gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė išvyksta į komandiruotę. Ją vaduos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Butkuvienė.

Direktoriaus komandiruotė

Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė 2019-11-28 vyks į projekto „Lyderių laikas 3“ regioninį forumą. Ją  vaduos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Butkuvienė.