Švenčiame vokiečių kalbos dienas

Spalvingai, skaniai, įdomiai, nuotaikingai – taip šalkauskiečiai švenčia Vokiečių kalbos dienas. Jau tradiciškai vokiečių kalbos savaitės metu vyksta QR kodų medžioklė, kurios dėka visa gimnazijos bendruomenė turi galimybę prisiliesti prie  vokiečių kalbos, kultūros. Ieškoti QR kodų visada smagu, nes už pastangas atsidėkojama prizais. Spalio 15 dieną III-IV klasių mokiniai populiarindami vokiečių kalbą gimnazijos erdvėje pristatė faktus ir tezes apie Vokietiją ir vokiečių kalbos reikalingumą, surengė viktoriną „Ką žinai apie Vokietiją ir vokiečių kalbą?“. I-II klasių mokiniai pristatė mini projektą „Homonimai vokiečių kalboje“, žaidė žaidimą „Teekesselchen“ ir suruošė vokiškus pusryčius, kuriais pasivaišinti pakvietė ir mokytojus.  Mmm, buvo skanu.. Dėkojame iniciatyvinei vokiečių kalbos dienų mokinių grupei: Arūnei, Kamilei, Augustei, Lėjai, Evelinai.

Dar laukia išvyka į spektaklį vokiečių kalba, žaidimai ir atradimai, mūsų alumnės Viktorijos Arcerytės, šiuo metu savanoriaujančios Austrijoje, video pasakojimas apie vokiečių kalbą jos gyvenime.

Akimirkos>>

2019 metų direktoriaus veiklos ataskaita

Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos bendruomenei ir gimnazijos tarybai pateikta svarstyti direktorės Loretos Tamulaitienės 2019 metų veiklos ataskaita. Pasiūlymus dėl ataskaitos galite teikti gimnazijos…

Direktoriaus atostogos

2020-01-02 – 20020-01-03 direktorė L. Tamulaitienė atostogauja. Ją vaduoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Butkuvienė.

Direktoriaus komandiruotė

2019-12-13 gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė išvyksta į komandiruotę. Ją vaduos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Irena Kiltanavičienė.