Tradicinis konkursas – viktorina „Aš ir kompiuteris“

Balandžio 18 dieną mūsų gimnazijoje vyko tradicinis konkursas – viktorina „Aš ir kompiuteris“. Pasivaržyti susirinkio 4 komandos iš Ragainės, Salduvės, Jovaro progimnazijų ir „Santarvės“ gimnazjos. Gerai nusiteikę komandos įveikė visas jiems paruoštas užduotis: prisistatė, atpažino pačius įvairiausius logotipus, išbandė jėgas robotų LegoMindstorm EV3 programavime, atsakinėjo į linksmus klausimus apie informacines technologijas… ir parodė lietuvių kalbos žinias 😊. Geriausiai pasirodė Jovaro progimnazijos komanda. Sveikiname nugalėtojus ir nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams už puikias žinias ir gerą nuotaiką!
Dėkojame komandas atlidėjusiems ir vertinimo komisijoje dirbusiems mokytojams, mūsų gimnazistams Jomantei, Evaldui ir Kornelijai S. už pagalbą renginio metu!
Ačiū visiems už gerą laiką ir iki kitų susitikimų!

Konkurso akimirkos >> 

Direktorės komandiruotė

Informuojame, kad Stasio Šalkauskio gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė 2019-10-15 išvyksta į komandiruotę. Ją vaduos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Irena Kiltanavičienė.

Klasių sąrašai

Visų klasių sąrašai bus paskelbti gimnazijos foje 2019 m. rugpjūčio 28 d. (trečiadienį). Laisvų vietų gimnazijos I, II, III ir IV klasėse nėra.