Tarptautinio ERASMUS+ KA2 programos projekto „MET inside the class” partnerių susitikimas

Kovo 30 – balandžio 5 dienomis vyksta tarptautinio ERASMUS+ KA2 programos projekto „MET inside the class” („Matematika, inžinerija, technologijos klasėje“) partnerių susitikimas Afyon mieste (Turkija). Šiame vizite dalyvauja mokytojos A. Bogušienė ir J. Ribikauskienė bei mokiniai Mikas (1a), Mantas (3a), Aistė (3b) ir Modestas (3b). Susitikimo metu mūsų gimnazistai kartu su mokiniais iš Turkijos, Portugalijos, Ispanijos, Italijos ir Lenkijos programuos Arduino ir LEGO EV3 robotus, statys bokštus, bandys įveikti visas 7 kosmoso misijas, o mokytojai aptars tolimesnes veiklas, diskutuos kaip vyksta projekto veiklos kiekvienoje mokykloje.

J. Ribikauskienė, projekto koordinatorė

Projekto veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Direktorės komandiruotė

Informuojame, kad Stasio Šalkauskio gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė 2019-10-15 išvyksta į komandiruotę. Ją vaduos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Irena Kiltanavičienė.

Klasių sąrašai

Visų klasių sąrašai bus paskelbti gimnazijos foje 2019 m. rugpjūčio 28 d. (trečiadienį). Laisvų vietų gimnazijos I, II, III ir IV klasėse nėra.