Viktorina  „Europos kalbų labirintas“

Kovo 26d.  gimnazijoje vyko jau tradicija tapusi viktorina  „Europos kalbų labirintas“, kuriame kelio ieškojo Salduvės, V.Kudirkos, Zoknių, Jovaro, Juventos, Ragainės progimnazijų bei Šiaulių raj. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos komandos. Prie šių komandų prisijungė buvę šių mokyklų mokiniai, bet dabar jau mūsų gimnazistai  Austėja, Ieva, Julius, Klaudijus,  Džiugas, Eimantas, Paulius. Dalyviai savo jėgas išbandė rusų, anglų, vokiečių bei prancūzų kalbomis atlikdami tekstines, vaizdines ir garsines užduotis. Daugiausiai taškų surinko ir viktorinos nugalėtojais tapo Salduvės progimnazijos komanda. Dėkojame dalyviams, jų mokytojoms, gimnazistėms Emilijai ir Jomantei, vedusioms renginį. Klaidžiojant „labirintu“ netrūko nei geros nuotaikos, nei azarto.

Direktorės komandiruotė

Informuojame, kad Stasio Šalkauskio gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė 2019-10-15 išvyksta į komandiruotę. Ją vaduos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Irena Kiltanavičienė.

Klasių sąrašai

Visų klasių sąrašai bus paskelbti gimnazijos foje 2019 m. rugpjūčio 28 d. (trečiadienį). Laisvų vietų gimnazijos I, II, III ir IV klasėse nėra.