Sveikiname!

Kovo 13 dieną baigėsi Jaunųjų protų lygos  II sezono Šiaulių miesto diviziono žaidimai. Mūsų gimnaziją šiais metais atstovavo komandos „Jis ir jos“ bei „Žemė sukasi“. Geriausias rezultatas buvo pasiektas paskutiniame diviziono žaidime, kuriame komanda „Žemė sukasi“ užėmė 2 vietą. Susumavus visų žaidimų rezultatus abi mūsų gimnazijos komandos buvo pakviestos į  VISOS LIETUVOS FINALĄ! Linkime joms didžiausios sėkmės.

Vaiva Malinauskaitė, kultūrinės – pažintinės veiklos koordinatorė

Komandiruotė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pavaduojanti direktorių Jūratė Butkuvienė 2019-04-17 išvyksta į konsultacinį seminarą „Patobulintas etatinio modelis: kas naujo?“. Komandiruotės metu ją vaduos neformaliojo švietimo…

Direktorės atostogos

2019-04-01 – 2019-04-19 direktorė L. Tamulaitienė atostogauja. Ją vaduoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Butkuvienė.