Sveikiname!

Kovo 13 dieną baigėsi Jaunųjų protų lygos  II sezono Šiaulių miesto diviziono žaidimai. Mūsų gimnaziją šiais metais atstovavo komandos „Jis ir jos“ bei „Žemė sukasi“. Geriausias rezultatas buvo pasiektas paskutiniame diviziono žaidime, kuriame komanda „Žemė sukasi“ užėmė 2 vietą. Susumavus visų žaidimų rezultatus abi mūsų gimnazijos komandos buvo pakviestos į  VISOS LIETUVOS FINALĄ! Linkime joms didžiausios sėkmės.

Vaiva Malinauskaitė, kultūrinės – pažintinės veiklos koordinatorė

Direktorės komandiruotė

Informuojame, kad Stasio Šalkauskio gimnazijos direktorė Loreta Tamulaitienė 2019-10-15 išvyksta į komandiruotę. Ją vaduos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Irena Kiltanavičienė.

Klasių sąrašai

Visų klasių sąrašai bus paskelbti gimnazijos foje 2019 m. rugpjūčio 28 d. (trečiadienį). Laisvų vietų gimnazijos I, II, III ir IV klasėse nėra.