Antikorupcijos švietimo ir pilietiškumo ugdymo praktikumai

Pilietiškumo ir antikorupcijos praktikumuse dalyvavo daugiau nei 100 miesto gimnazistų iš S.Šalkauskio, J.Janonio, Didždvario, S.Daukanto, Lieporių, Saulėtekio, Romuvos, Šiaulių Universitetinės, Sporto gimnazijų. “Šių trijų dienų (kovo 12,13,14d.,)mokymų nauda – labai didelė. Žinios apie korupciją bei pilietiškumo ugdymą yra reikalingos visiems, tad labai džiaugiuosi, kad mūsų gimnazijoje vyko tokio tipo renginys-praktikumai. Sulaukėme įdomių lektorių iš VDU, MRU, STT, Kaišiadorių mokyklos Direktorės Rūtos ir kt., kurie savo žiniomis pasidalino su mumis. Teorinių ir praktinių darbų metu mokėmes apie politines sroves, visuomenės įtaką, demokratijos svarbą, forumo diskusijų formas. Tikiuosi, jog kiekvienas dalyvis po šių mokymų taps geresniu šalies piliečiu. Labai ačiū organizatoriams, mokytojoms Dovilė Gulbinskienė ir Aušra Stonytė-Margienė”. Džioraldas, 4kl. Praktikumai vyko įgyvendinat projektą 5 Lietuvos savivaldybių jaunimo nepakantumo korupcijos apraiškoms didinimas politinės veiklos ir viešojo valdymo sektoriuose Nr.10.1.2-ESFA-K-917-02-0021 Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo Projektą įgyvendina JAUNIMO KARJEROS CENTRAS, VDU. Mūsų gimnazija-partneriai