Mūsų gimnazijoje „Makaronų tiltai“!

Šiandien mūsų gimnazijoje vyko „Makaronų tiltų“ statymo varžybos. Dalyvavo 10 komandų iš Ragainės ProgimnazijaŠiaulių Vinco Kudirkos progimnazija, @J. Janonio gimnazija, Didždvario-Gymnasium Šiauliai ir S. Šalkauskio gimnazijos. Šis renginys jau treti metai vyksta mūsų gimnazijoje. I vietą ir stipriausią tiltą, atlaikiusį net 2,8 kg pastatė komanda „Sija“ iš Ragainės progimanazijos. Merginos buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis, diplomais ir kelialapiu į VGTU „Makaronų tiltų“ čempionatą. II vieta atiteko S. Šalkauskio gimnazijos komandai „Poject“. Jų tiltas išlaikė net 2 kg svorį. III vietoje liko S. Šalkauskio gimnazijos 2c klasės komanda „3+1″. Jų tiltas išlaikė 1,9 kg. Šių komandų nariai apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.
Renginį organizavo VGTU klasės vadovė Lolita Dzidolikienė ir VGTU Statybos valdymo ir nekilnojamo turto doc. dr. Gintautas Ambrasas.
Dėkojame visiems dalyvavusiems ir gerai praleidusiems laiką.
Nuoširdus ačiū Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) už bendradarbiavimą. 🤩👏👌

Akimirkos>>