60-osios abiturientų laidos Šimtadienis

Vasario 21 d. koncertų salėje „Saulė“ vyko jubiliejinės 60-osios laidos abiturientų Šimtadienio šventė. IV klasių teatro trupė tėveliams, artimiesiems, draugams ir mokytojams padovanojo spektaklį „Tiltai“. Pasak pačių abiturientų, tai – spektaklis apie juos pačius, apie jų pačių pergyventas baimes, apie pyktį, pavydą, puikybę, kurie skiria ir… apie tiltus, kurie jungia, net „jei tai tėra šypsena, geras žodis ar porcija ledų“…

Jaunųjų aktorių ir IV klasių vadovių (jos buvo pilnateisės spektaklio dalyvės!)  vaidyba, nuotaikingi šokiai ir dainos nepaliko abejingų. Ne kartą žiūrovų plojimai privertė akimirkai sustabdyti spektaklį. Po spektaklio jaunieji aktoriai, dainininkai ir šokėjai už įžvelgtus jų talentus, už kantrybę ir paaukotą laiką nuoširdžiai padėkojo mokytojoms E. Naimavičienei, I.  Dovidaitienei, V. Malinauskaitei, vadovėms N. Untulienei ir R. Jucikaitei.

Po abiturientų padėkų klasių vadovėms sceną užėmė trečiokai. Jie šventės kaltininkams padovanojo linksmą etiudą, nuotaikingą dainą, pusatestatį ir jėgoms pastiprinti – gardų šakotį.

Nuskambėjo finalinė jungtinio abiturientų choro daina. Pasipylė balionų lietus. Šventė  baigėsi, bet salėje dar ilgai netilo linksmas šurmulys.

Dėkojame abiturientams, juos ruošusioms mokytojoms, trečiokams ir renginio vedėjams Augustei ir Evaldui už puikią Šimtadienio šventę.

Foto – P. Slonksnis