Gimnazistų dėmesiui! Finansuotas dar vienas tarptautinis projektas “Matematika, inžinerija, technologijos klasėje” (“MET inside class”)

Šis ERASMUS+ KA2 programos projektas skirtas mokiniams, besidomintiems inžinerija, IT, matematika, fizika, technologijomis. Jo metu mokiniai mokysis programuoti elektronines schemas “Arduino” mikrovaldikliais, kurs 3D modelius ir juos spausdins trimačiu spausdintuvu, tobulins programavimo įgūdžius naudodami  LEGO Mindstorm EV3 robotus, „maketuos ir statys namus“, taupančius energiją ir naudojančius atsinaujinančius išteklius, kurs įvairius daiktus iš jau panaudotų medžiagų ir t.t. Mobilumo veiklose galės dalyvauti 18 mūsų gimnazijos mokinių (jiems apgyvendinti svečių nereikės).

Projekto koordinatoriai – Turkijos mokykla, partneriai – Italijos, Ispanijos, Lenkijos, Portugalijos mokyklos ir mūsų gimnazija. Projekto trukmė – 2 metai.

Projektą koordinuoja anglų k. mokytoja Jurgita Ribikauskienė.

Projekto veikla  finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.