Mokslo metų uždarymo šventė

Mokslo metai gimnazijoje baigėsi gražiu ir jaukiu I-III klasių mokinių  susibūrimu. Gimnazijos direktorė L. Tamulaitienė visiems susirinkusiems (o jų buvo pilna salė!) palinkėjo turiningų, įspūdingų ir saugių atostogų. Nuoširdžius linkėjimus išsakė ir Mokinių parlamento nariai, o gimnazijos Gitaros studija (vad. V. Klumbytė), pasikvietusi kartu pagroti ir padainuoti  muzikantus bei dainininkus iš Salduvės ir „Juventos“ progimnazijų, Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos, Kužių gimnazijos, padovanojo Mokslo metų uždarymo šventės dalyviams puikų koncertą. Pasak pačių muzikantų, tai- generalinė repeticija prieš artėjantį Gitaros studijos 10 – mečio jubiliejinį koncertą. Džiugu, kad šio koncerto pasiklausyti atėjo ir muzikantų tėveliai.

P.S. Nuotrauka publikuojama, gavus sutikimus.

 

Komandiruotė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pavaduojanti direktorių Jūratė Butkuvienė 2019-04-17 išvyksta į konsultacinį seminarą „Patobulintas etatinio modelis: kas naujo?“. Komandiruotės metu ją vaduos neformaliojo švietimo…

Direktorės atostogos

2019-04-01 – 2019-04-19 direktorė L. Tamulaitienė atostogauja. Ją vaduoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Butkuvienė.