Stasio Šalkauskio išminties šventė prasidėjo mūsų gimnazijoje

Tris dienas Šiauliuose vykusi  Stasio Šalkauskio išminties šventė prasidėjo mūsų gimnazijoje rytmečiu ,,Gurkšnis tiesos, gėrio ir grožio…“. Rytmečio svečius prie įėjimo į gimnaziją tarpukary  populiaria daina ir šokiu sveikino Teatro studijos „Antraip“ (vad. E. Naimavičienė) jaunieji aktoriai, gimnazistai – gidai (vad. I. Martinkutė) pakvietė į trumpą ekskursiją, kur apžvelgė Stasio Šalkauskio gyvenimą ir veiklą, papasakojo Stasio Šalkauskio portreto – mozaikos  (dail. Vitolis Trušys, architektė A. Nistelienė, 1990 m.) atsiradimo gimnazijoje istoriją, supažindino su gimnazijos veiklomis, atliepiančiomis Stasio Šalkauskio pilnutinio ugdymo idėją, pakvietė apžiūrėti iš „Aušros“ muziejaus į gimnaziją atkeliavusią parodą „Architektas Karolis Reisonas Šiauliuose“… Po ekskursijos svečiai ir būrys gimnazistų susirinko į aktų salę. Čia juos pasveikino gimnazijos direktorė L. Tamulaitienė, Šiaulių miesto meras A. Visockas, Jaunieji šauliai (vad. A. Stonytė – Margienė) ir Muzikos studijos (vad. V. Malinauskaitė) dainininkai. Prie kvapnios Stasio Šalkauskio šeimos arbatos puodelio vyko diskusija  „Stasio Šalkauskio idėjos šiandien“  kurioje dalyvavo      dr. V. Ališauskas, Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto docentas ir dr.  Mantas Adomėnas, Lietuvos Respublikos Seimo narys.

Baigiamąjį žodį tarė Kauno arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius.

 

Akimirkos>>

Dėmesio!

Skelbiamas konkursas valgyklos vedėjo pareigoms užimti. Daugiau informacijos >>

IT brandos egzaminų rezultatai

Paskelbti ir informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai. 31% gimnazijos abiturientų gavo įvertinimus nuo 86 iki 100 balų. Ypatingai džiaugiamės Roberto ir Pauliaus…

Brandos egzaminų rezultatai

Šiandien paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai. Net 24 % mūsų gimnazijos abiturientų, laikiusių anglų…