Sėkmė teatro festivalyje „Vokiečių kalbą į sceną!“

2018 m. gegužės 23 d. mūsų gimnazijos moksleivių teatro grupė „Antraip“ su teatro vadove Egle Naimavičiene bei vokiečių kalbos mokytoja Lina Šidlauskiene vyko į Vilnių, į Goethe‘s instituto organizuotą teatro festivalį „Vokiečių kalbą į sceną!“. Festivalyje dalyvavo 20 moksleivių grupių iš Lietuvos gimnazijų, progimnazijų, taip pat grupės iš Baltarusijos, Estijos ir Lenkijos. Šalkauskiečių pristatytas trumpas spektaklis „Der sibirische Haiku“ sulaukė ilgų, nuoširdžių aplodismentų, išskirtinio publikos dėmesio bei pačių geriausių atsiliepimų. Įtikinama, išjausta mūsų jaunųjų aktorių vaidyba, nuo pat pirmos pasirodymo minutės prikaustytas ir iki galo išlaikytas publikos dėmesys, po kūną bėgiojantys šiurpuliukai, išspausta ašara – tokie žiūrėjusių, sveikinusių bei vertinusių festivalio organizatorių, dalyvių ir vokiečių kalbos mokytojų atsiliepimai.

Dėmesio!

Skelbiamas konkursas valgyklos vedėjo pareigoms užimti. Daugiau informacijos >>

IT brandos egzaminų rezultatai

Paskelbti ir informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai. 31% gimnazijos abiturientų gavo įvertinimus nuo 86 iki 100 balų. Ypatingai džiaugiamės Roberto ir Pauliaus…

Brandos egzaminų rezultatai

Šiandien paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai. Net 24 % mūsų gimnazijos abiturientų, laikiusių anglų…