Frankofonijos popietė

Jau 8-ąjį kartą Didždvario gimnazijoje vyko frankofonijos popietė. Prancūzų kalbos mylėtojai ir puoselėtojai iš Šiaulių progimnazijų bei gimnazijų kartu su svečiais iš Šeduvos gimnazijos mėgavosi prancūzų kalba, žiūrėdami etiudą iš Antuano de Sent – Egziuperi „Mažojo princo“, klausydamiesi prancūziškų dainų ir eilių.
Mūsų gimnazijos mokinės Emilija Kazlauskaitė ir Airida Karnišauskaitė atliko žymių Prancūzijos atlikėjų dainas. Visi renginio dalyviai džiaugėsi Prancūzų instituto dovanomis ir vaišinosi nuostabaus skonio tortu. Gimnazistes pasirodymui ruošė muzikos mokytoja Vaiva Malinauskaitė ir prancūzų kalbos mokytoja Vilma Vaitekutienė.

 

Dėmesio!

Skelbiamas konkursas valgyklos vedėjo pareigoms užimti. Daugiau informacijos >>

IT brandos egzaminų rezultatai

Paskelbti ir informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai. 31% gimnazijos abiturientų gavo įvertinimus nuo 86 iki 100 balų. Ypatingai džiaugiamės Roberto ir Pauliaus…

Brandos egzaminų rezultatai

Šiandien paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai. Net 24 % mūsų gimnazijos abiturientų, laikiusių anglų…