Tradicinis konkursas – viktorina „Aš ir kompiuteris“

Balandžio 12 dieną mūsų gimnazijoje vyko tradicinis konkursas – viktorina „Aš ir kompiuteris“. Pasivaržyti susirinkio 6 komandos iš Ragainės, Salduvės, V. Kudirkos, Gytarių progimnazijų, „Santarvės“ ir Sporto gimnazjų. Gerai nusiteikę komandos įveikė visas jiems paruoštas užduotis: prisistatė, atpažino pačius įvairiausius logotipus, išbandė jėgas robotų SUMO varžybose, atsakinėjo į linksmus klausimus apie informacines technologijas… ir parodė, kad tikrai žino savo mokyklos adresą. Geriausiai pasirodė Salduvės progimnazijos komanda. Sveikiname nugalėtojus ir nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams už puikias žinias ir gerą nuotaiką!
Dėkojame komandas atlidėjusioms ir vertinimo komisijoje dirbusioms mokytojoms bei mūsų gimnazistams Jomantei, Evaldui, Aistei, Simui ir Markui už pagalbą renginio metu!
Ačiū visiems už gerą laiką ir iki kitų susitikimų!

Akimirkos>>

IT brandos egzaminų rezultatai

Paskelbti ir informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai. 31% gimnazijos abiturientų gavo įvertinimus nuo 86 iki 100 balų. Ypatingai džiaugiamės Roberto ir Pauliaus…

Brandos egzaminų rezultatai

Šiandien paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai. Net 24 % mūsų gimnazijos abiturientų, laikiusių anglų…