Sveikiname!

Š. m. balandžio 14 d. gimnazijos mokiniai dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių šaškių finalinėse varžybose Marijampolėje. Varžybose dalyvavo 30 mokyklų. Mūsų gimnazijos mokinių komanda (Kokštis Eimantas IV c kl., Tvaronaitė Vaiva IV b kl., Tvaronas Artūras IV b kl., Bilža Justinas IV e kl.) iškovojo II vietą. Šiose varžybose puikiai pasirodė Tvaronaitė Vaiva (II vieta 4 lentoje) ir Kokštis Eimantas (II vieta 3 lentoje)! Sveikiname abiturientus! Džiaugiamės ir didžiuojamės jūsų rezultatais kartu su mokytoja Andra!

IT brandos egzaminų rezultatai

Paskelbti ir informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai. 31% gimnazijos abiturientų gavo įvertinimus nuo 86 iki 100 balų. Ypatingai džiaugiamės Roberto ir Pauliaus…

Brandos egzaminų rezultatai

Šiandien paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai. Net 24 % mūsų gimnazijos abiturientų, laikiusių anglų…