Tarptautiniai jaunimo debatai

Kovo 6 dieną mūsų gimnazijoje vyko „Tarptautiniai jaunimo debatai“ konkurso mokymai vokiečių kalba „Alumni an Schulen“. Šiltas ir smagus susitikimas su debatų vokiečių kalba alumnėmis Dalia Karpauskaite ir Stasio Šalkauskio gimnazijos alumne Goda Roduner buvo labai naudingas. Mokiniai gavo daug praktinių patarimų, įtvirtino turimas žinias, mokėsi pagrįstai ir tvirtai išreikšti savo nuomonę. Dėkojame mokymų vedėjoms už skirtą laiką, suteiktas žinias, galimybę tobulėti, įkvėpimą dar geriau mokytis vokiečių kalbos. O visiems debatantams linkime sėkmės artėjančiame debatų vokiečių kalba regioniniame finale.

IT brandos egzaminų rezultatai

Paskelbti ir informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai. 31% gimnazijos abiturientų gavo įvertinimus nuo 86 iki 100 balų. Ypatingai džiaugiamės Roberto ir Pauliaus…

Brandos egzaminų rezultatai

Šiandien paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai. Net 24 % mūsų gimnazijos abiturientų, laikiusių anglų…