Šventė ,,Vardan tos Lietuvos”

Kovo 6-osios vakare gimnazija prisipildė vaikiško krykštavimo ir šventiško šurmulio. Čia vyko lopšelio – darželio ,,Ežerėlis” bendruomenės šventė ,,Vardan tos Lietuvos”, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Joje dalyvavo ir mūsų gimnazijos dainininkai, aktoriai ir šokėjai.
Bendras lopšelio- darželio ,,Ežerėlis”, Šiaulių rajono Šilėnų mokyklos, Šiaulių miesto I muzikos mokyklos ir Stasio Šalkauskio gimnazijos projektas visiems susirinkusiems padovanojo daug gerų emocijų.

Akimirkos >> 

IT brandos egzaminų rezultatai

Paskelbti ir informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai. 31% gimnazijos abiturientų gavo įvertinimus nuo 86 iki 100 balų. Ypatingai džiaugiamės Roberto ir Pauliaus…

Brandos egzaminų rezultatai

Šiandien paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai. Net 24 % mūsų gimnazijos abiturientų, laikiusių anglų…