Savanorystė „Egzotinių gyvūnų parodoje“

Mūsų gimnazistai buvo pakviesti savanoriauti pirmą dieną „Egzotinių gyvūnų parodoje“ Saulės mieste. Šia veikla susidomėjo net 9 šalkauskiečiai: 1a: G. Gedminaitė, 1b: A. Andriejaitytė, 1c: K. Mikaliūnas, 1d: K. Karoblytė, K. Dauparaitė, A. Gedminaitė, K. Žemgulytė, 4b: R. Gedminaitė, R. Poviliūtė. Jie padėjo susistatyti terariumus, prižiūrėjo, kad žmonės jų nesudaužytų, pasakojo apie egzotinius gyvūnus ir leido parodos lankytojams juos paglostyti bei palaikyti.
1d klasės mokinėms Kamilei K. ir Kornelijai D. ši veikla taip patiko, kad merginos pasiprašė savanoriauti ir antrą dieną O Palangos insektariumo edukologė J. Plungienė sako „Jūs turite superinius vaikus! Jie nerealūs!“
Džiugu, kai mūsų gimnazistai taip garsina mūsų gimnaziją. Ačiū Jums!
„Egzotinių gyvūnų parodoje sužinojau daugiau apie tarantulus, driežus ir kitus vabzdžius. Buvo proga laikyti tarakoną ir mažą driežiuką. Tikras iššūkis buvo paragauti keptų ir džiovintų vabzdžių, skonis tikrai geresnis nei galvojau . Naujos pažintys, nauja patirtis, nerealus kolektyvas, puikios užduotys, tiesiog nerealu!!! Jei nebūtų reikėję ryt į mokyklą, tikrai dar būčiau pasilikus padėti ir įsikrauti.“ (Kamilė Karoblytė, 1d)
J. Ribikauskienė
SKU veiklos koordinatorė

IT brandos egzaminų rezultatai

Paskelbti ir informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai. 31% gimnazijos abiturientų gavo įvertinimus nuo 86 iki 100 balų. Ypatingai džiaugiamės Roberto ir Pauliaus…

Brandos egzaminų rezultatai

Šiandien paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai. Net 24 % mūsų gimnazijos abiturientų, laikiusių anglų…