„Mokyklų karai“ Šiaulių arenoje pasiekė finišą

Didžiulė mylinčių krepšinį šalkauskiečių armija dalyvavo Šiaulių arenos organizuotame konkurse „Mokyklų karai“. Gimnazistai, pasipuošę geltona – juoda spalvomis, su būgnais, tarškučiais – barškučiais ir plakatais rankose, su palaikymo skanduotėmis ne vienose krepšinio varžybose „sirgo“ už savo miesto komandą.
„Mokyklų karai“ baigėsi. Šalkauskiečių sirgaliai netapo nugalėtojais, tačiau už aktyvumą, gerą pasiruošimą ir nuoširdų „darbą“ varžybų metu buvo apdovanoti Šiaulių „Šiaulių“ klubo vadovo Mindaugo Žukausko padėka, specialiuoju prizu, saldainiais ir 30-čia nemokamų bilietų į varžybas iki 2017-2018 metų sezono pabaigos.
Pasak komandos vadovės Julijos, „širdy vis tiek esam nugalėtojai, nes Šiaulių „Šiaulius“ palaikėm iš visų jėgų ir savo noru, o ne kieno nors suvaryti…“.

 

IT brandos egzaminų rezultatai

Paskelbti ir informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai. 31% gimnazijos abiturientų gavo įvertinimus nuo 86 iki 100 balų. Ypatingai džiaugiamės Roberto ir Pauliaus…

Brandos egzaminų rezultatai

Šiandien paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai. Net 24 % mūsų gimnazijos abiturientų, laikiusių anglų…