Dėkojame „Maisto banko“ akcijos dalyviams

Jau keleri metai mūsų gimnazijos savanoriai bendradarbiauja su Maltos ordino savanoriais. Gimnazistai nepasiturintiems ir sergantiems senjorams nešiojo į namus karštą sriubą, ne kartą dalyvavo „Maltiečių sriubos“ ir „Lurdo žvakės“ akcijose, o kovo 23-24 dienomis prisijungė prie „Maisto banko“ akcijos.
15-os šalkauskiečių savanorių komanda, vadovaujama buvusios šalkauskietės, žurnalistės, Maltos ordino Lietuvoje veikos koordinatorės – savanorės B. Vainauskienės ir gimnazijos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėjos I. Kiltanavičienės, kvietė parduotuvėje „Rimi Dainų“ (Gegužių g. 30, Šiauliai) apsilankiusius pirkėjus aukoti maisto produktus Maltos ordino pagalbos tarnybos globojamiems senjorams bei maltiečių vaikų dienos centrui.
Jaunieji savanoriai pripažino, kad lengva nebuvo, bet džiaugėsi sulaukę padėkų ir pagyrimų, įgiję naujų patirčių ir pamatę, kiek daug mūsų mieste gyvena neabejingų kito nelaimėms žmonių.

Maisto banko akcijoje >>