Alumnai sugrįžta su trenksmu!

Nuo sausio 18 iki kovo 16 d. buvusi gimnazijos mokinė, dabar jau Vokietijoje besimokanti anglų ir Skandinavijos šalių filologijos trečio kurso studentė Goda Roduner  atliko praktiką mūsų mokykloje.

Goda siekė išmėginti save kaip anglų k. mokytą, praktiškai panaudoti universitete įgytas teorines žinias ir suburti mokinių grupę, norinčią debatuoti. Ji vedė anglų k. pamokas II-III klasėse, o po pamokų bei pertraukų metu susitikimai vyko su Debatų klubo mokiniais. Prie Godos iniciatyvos ir mokymų prisijungė dar dvi gimnazijos: S.Daukanto ir J.Janonio mokiniai ir mokytojai.

Pasiruošimas diskusijai vyko  beveik du mėnesius ir kovo 16 d. mūsų gimnazijoje vyko mokomieji anglų k. debatai. Aktualios temos ir priimtas iššūkis įtikinti oponentus kalbant užsienio kalba, paskatino ne vieną išeiti iš savo komforto zonos, tačiau, nelengvas darbas gilinantis į temą, savo pozicijos gynimas, stebint žiūrovams ir mokytojams, suteikė naujų patirčių.

Ačiū Godai Roduner ir jos suburtai antrokų komandai: Gabijai Ramanauskaitei, Rūtai Zubenaitei, Dominykui Malinauskui ir Aistei Grišiūtei, bei trečiokams: Julijai Kazanavičiūtei, Izidoriui Klevečkai ir Viktorui Kareivai.

Sėkmės Godai baigiant studijas ir laukiame grįžtančios mokytojauti į Lietuvą!

STEAM programa „Darbas Adobe Photoshop“

Gegužės-birželio mėn. II-III kl. gimnazistų grupė mokėsi pagal STEAM programą „Darbas Adobe Photoshop programa: nuotraukų redagavimas, montažas bei judančių paveikslėlių kūrimas“, Šiaulių profesinio…