Sveikiname!

Neseniai vykusiame miesto meninio skaitymo konkurse sėkmė lydėjo mūsų gimnazijos literatūrinę kompoziciją pagal Unės Kaunaitės romaną „Laiškai Elzei“. Kompoziciją parengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Eglė Naimavičienė, o ją atliko antrokai Emilija ir Nedas bei trečiokai Aistė, Dorotėja ir Marius. Kompozicija atrinkta dalyvauti regioniniame meninio skaitymo konkurse, kuris vyks Mažeikiuose kovo 17 dieną. Mokytoją ir mokinius sveikiname su šiuo laimėjimu ir linkime sėkmės tolesniame etape.

Dėmesio!

Skelbiamas konkursas valgyklos vedėjo pareigoms užimti. Daugiau informacijos >>

IT brandos egzaminų rezultatai

Paskelbti ir informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai. 31% gimnazijos abiturientų gavo įvertinimus nuo 86 iki 100 balų. Ypatingai džiaugiamės Roberto ir Pauliaus…

Brandos egzaminų rezultatai

Šiandien paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai. Net 24 % mūsų gimnazijos abiturientų, laikiusių anglų…