„Pasimatuotos” profesijos su gyvūnais: šunų dresuotojo, jojimo sporto trenerio profesijos

Sausio 29, 31 d., Rugilė (2b) ir Dovydas (2d) išbandė šunų dresuotojo profesiją: „Labai patiko praktika. Rekomenduojam tiems, kurie myli šunis, nori pažinti šunų veisles, perprasti gyvūnų prigimtį, jų psichologiją, nori išmokti, kaip teisingai prieiti prie šuns, bendrauti; žinoti, kaip ji vesti, kaip taisyklingai pastatyti (ruošti parodoms), išmokyti klusnumo. Šis darbas puikiai tiks tiems, kas labai myli gyvūnus, turi kantrybės, nes tai reikalauja fizinio pasirengimo ir kantrybės bei didelio atsidavimo ir meilės gyvūnui. Manau tai puikus hobio ir mėgstamo darbo suderinimas”. Rugilė, IIb

Sausio 30-31 d., „pasimatuota” Jojimo trenerio specialybė. Praktika vyko Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre, dalyvavo 3d kl., mok., – Edita ir 2c kl., mok., Dominyka.
„Buvo labai smagu, papasakojau apie savo patirtį, jog užsiimu žirginiu sportu, susipažinome su žirgyno arkliukais, pamatėme kokių problemų jie gali turėti. Taip pat pamatėme skirtingų veislių, spalvų ir būdo gyvūnų. Labai įdomi profesija, bet taip pat reikalaujanti daug laiko, pastangų ir pasiaukojimo…”. Dominyka, 2c kl.