Nordplus Junior projekto partnerių iš Suomijos vizitas mūsų gimnazijoje

Visą savaitę Šiaulių S. Šalkauskio gimnazijoje svečiavosi Nordplus Junior projekto „Imigrantų integracija Suomijoje ir Lietuvoje. Kaip sumažinti emigraciją iš Lietuvos?“ dalyviai iš Suomijos Savonlinnan Lyseon Lukio vidurinės mokyklos. Projekto dalyviai organizavo ir dalyvavo šviesos nešėjos Šv. Liucijos šventėje, aplankė Latvijos sostinę Rygą. Taip pat, lankėsi Santarvės gimnazijoje, skirtoje tautinėms mažumoms – diskutavo su emigrantų vaikais iš Ukrainos, Rusijos ir Baltarusijos apie integraciją Lietuvoje, aptarė emigracijos teigiamas ir neigiamas puses. Mokiniai surinko vertingos medžiagos, kuri padės pasiruošti sekančio vizito projektinei veiklai Suomijoje pavasarį. Ačiū visiems prisidėjusiems!

Daugiau akimirkų >>

IT brandos egzaminų rezultatai

Paskelbti ir informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai. 31% gimnazijos abiturientų gavo įvertinimus nuo 86 iki 100 balų. Ypatingai džiaugiamės Roberto ir Pauliaus…

Brandos egzaminų rezultatai

Šiandien paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai. Net 24 % mūsų gimnazijos abiturientų, laikiusių anglų…