Svečiai iš Iecavo mokyklos

Stasio Šalkauskio gimnazijoje lankėsi pietų Latvijos miestelio Iecavo vidurinės mokyklos pedagogų kolektyvas. Kolegos pavaikščiojo po mūsų gimnazijos erdves, stebėjosi, kad daug vietos, poilsio zonų mokiniams, muziejuje pažiūrėjo filmuką apie gimnaziją, pasirašė svečių knygoje, o mokytojų kambaryje prie puodelio kavos pasakojo apie savo mokyklą, kvietė atvykti.

IT brandos egzaminų rezultatai

Paskelbti ir informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai. 31% gimnazijos abiturientų gavo įvertinimus nuo 86 iki 100 balų. Ypatingai džiaugiamės Roberto ir Pauliaus…

Brandos egzaminų rezultatai

Šiandien paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai. Net 24 % mūsų gimnazijos abiturientų, laikiusių anglų…