Karių išlydėtuvės į tarptautinę misiją Malyje

Šiauliuose surengta iškilminga Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6 – osios rinktinės karių išlydėtuvių ceremonija į tarptautinę misiją Malyje. Į misiją išvyksta mūsų gimnazijos šaulių būrio vadas Linas Saliamoris. Iškilmingose palydose dalyvavo ir mūsų gimnazijos šauliai. Didžiuojamės savo būrio vadu ir linkime jam sėkmingos misijos ir laukiame grįžtant.

IT brandos egzaminų rezultatai

Paskelbti ir informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai. 31% gimnazijos abiturientų gavo įvertinimus nuo 86 iki 100 balų. Ypatingai džiaugiamės Roberto ir Pauliaus…

Brandos egzaminų rezultatai

Šiandien paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų) kalbos, matematikos ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai. Net 24 % mūsų gimnazijos abiturientų, laikiusių anglų…