Gimnazijoje – VGTU „Ateities inžinerijos“ kūrybinės dirbtuvės

Penktadienį gimnazijoje svečiavosi Šiaulių rajono Voveriškių mokyklos, „Romuvos“ progimnazijos, „Romuvos“ gimnazijos mokiniai ir juos atlydėję mokytojai. Mūsų gimnazijos gimnazistai kartu su svečiais intensyviai darbavosi VGTU dėstytojų organizuotose „Ateities inžinerijos“ kūrybinėse dirbtuvėse. VGTU dėstytojai dirbo su 3 moduliais:

  • „Android“ mobiliųjų įrenginių programavimas.
  • Naujo pramonės gaminio kūrimas
  • Išmanioji statyba „Virtualios realybės modeliavimas su „Minecraft: education edition““

Moduliuose vyko intensyvus darbas. Besibaigiant darbo dienai, vyko trumpas kūrybinių dirbtuvių veiklų aptarimas – refleksija. Mokiniai, mokytojai ir dėstytojai – visi vieningai nusprendė – diena buvo įdomi, naudinga ir informatyvi. Kiekvienas mokinys stengėsi aktyviai dalyvauti, kurti ir pasiimti tai, ką davė dėstytojai. Mūsų gimnazija pirma Lietuvoje įsigijo  „Minecraft: education edition“ licencijas kompiuterių klasei ir mokinai, pasirinkę dirbti šiame modulyje, išbandė, šios aplinkos galimybes.

Akimirkos >>