Draugiškos krepšinio rungtynės

Šiandien sporto salėje vyko draugiškos krepšinio rungtynės, kuriose jėgas išbandė Šiaulių miesto savivaldybės globos namų „GODA“ ir mūsų gimnazijos jaunučių krepšinio komandos. „GODOS“ komanda atvyko su gausiu būriu sirgalių. Kiekvienas taiklus metimas buvo palydėtas garsių plojimų bei džiaugsmingų šūksnių, o per pertraukėles galėjome pasidžiaugti „GODOS“ sirgalių paruoštais šokiais. Mūsų jaunučių komandai tik keliais taškais pavyko laimėti rungtynes. Buvęs gimnazijos mokinys, dabar – „GODOS“ komandos treneris Paulius Tamoliūnas ir gimnazijos krepšinio komandos treneris Romas Stapulionis džiaugėsi, kad tokios krepšinio varžybos jau tapo tradicinėmis.

SKU koordinatorė Jurgita Ribikauskienė

Robotų intelektas 2023

Net 9-us metus KTU Studentų miestelyje 2023 m. gegužės 20 diena buvo  organizuojamos autonominių robotų varžybos „Robotų intelektas 2023“ skirtos ne tik robotikos entuziastams, tačiau…

Respublikinis forumas

Gimnazija 2023 m. birželio 2 d. organizuoja respublikinį forumą KOMPETENCIJOMIS GRĮSTAS UGDYMAS – KAS DARO ĮTAKĄ MOKINIŲ PASIEKIMAMS? Kviečiame jame dalyvauti kolegas iš visos Lietuvos….