Airido sėkmė prancūzų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse

Jau penktąjį kartą Šiaulių universiteto gimnazijoje vyko Šiaulių apskrities Prancūzų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas. Jame skambėjo ne tik prancūzų klasikų: V. Hugo, P. Verleno, Ž. Prevero, P. Eliuaro, bet ir kitų poetų eilės. Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes pagal amžių ir kalbos mokėjimo lygį – tarpusavyje varžėsi 6-8 ir 9-12 klasių skaitovai. Vertinimo komisija akcentavo temos atskleidimą, tartį, intonaciją, meniškumą.

Mūsų gimnazijai atstovavo IIIe klasės gimnazistas Airidas Juodinis. Airido tartis ir intonacija sulaukė daug pagyrimų, o trečiosios užsienio kalbos grupėje gimnazistas užėmė II-ąją vietą!

Konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir knygomis. Sveikiname Airidą!

Prancūzų kalbos mokytoja Vilma Vaitekutienė

Robotų intelektas 2023

Net 9-us metus KTU Studentų miestelyje 2023 m. gegužės 20 diena buvo  organizuojamos autonominių robotų varžybos „Robotų intelektas 2023“ skirtos ne tik robotikos entuziastams, tačiau…

Respublikinis forumas

Gimnazija 2023 m. birželio 2 d. organizuoja respublikinį forumą KOMPETENCIJOMIS GRĮSTAS UGDYMAS – KAS DARO ĮTAKĄ MOKINIŲ PASIEKIMAMS? Kviečiame jame dalyvauti kolegas iš visos Lietuvos….