„Makaronų tiltai 2017″ mūsų gimnazijoje

Šiandien mūsų gimnazijoje vyko nacionalinio statybos iš makaronų čempionato  „Makaronų tiltai 2017“ Šiaurės Lietuvoje atrankos etapas. Tiltų statyboje varžėsi 6 komandos. 45 min. mokiniai matavo, lipdė, skaičiavo, modeliavo tiltus iš makaronų. Pasibaigus laikui sulipdyti tiltai buvo pasverti ir… testuojami. Kuris iš jų atlaikys didžiausią svorį. Šiandien labiausiai pasisekė S. Šalkauskio gimnazijos „GURMANŲ“ komandai.  Karolina, Deividas, Airidas ir Paulius važiuosi į „Makaronų tiltai 2017“ finalą Vilniuje. Antri liko 1b klasės tiltų statytojai „Spagečiai“, o trečios vietos diplomais apdovanotos Didždvario gimnazijos „Fantastiško 4“ tilto statytojos. Sveikiname nugalėtojus, linkime jiems sėkmės finale. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir šauniai praleidusiems laiką kartu!

Akimirkos

Straipsnis laikraštyje „Šiaulių kraštas“